Styrelse och stadgar

Carlos Rodriguez -ordförande

carlos.rodriguez@stik.se



Christofer Friberg - ledamot

christofer.friberg@stik.se



Stig Lasses - ledamot

stig.lasses@stik.se

Linus Svensson - ledamot

linus.svensson@stik.se

Monika Källman - ledamot

monika.kallman@stik.se



Helena Lindemark - ledamot

helena.lindemark@stik.se

Johan Wibom - ledamot

johan.wibom@stik.se